آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام Instagram

این روز‌ها اینستاگرام یکی از محبوب‌ ترین سرویس‌های مورد استفاده کاربران تلفن ‌های همراه است اما شاید به دلایل مختلف تصمیم بگیرید اکانت خود را غیر فعال کنید. در مطلب قبلی با عنوان آموزش حذف اکانت اینستاگرام به شما آموزش دادم که چطور میتوانید حساب کاربری خود در اینستاگرام را به صورت کامل و برای همیشه حذف کنید اما امروز قصد داریم حذف موقت اکانت اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. در شبکه اجتماعی اینستاگرام بر خلاف سایر مسنجر ها ، امکان غیر فعال کردن حساب کاربری برای مدت محدود وجود دارد. پس برای دیدن آموزش با همیار تو همراه باشید.

 

چگونه اکانت اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

نکته: قبل از حذف موقت اکانت اینستاگرام به چند نکته که خدمتتون عرض می کنم توجه کنید تا با مشکل مواجه نشید:

1 – طبق گفته خود اینستاگرام ، شما هر هفته فقط یک بار می توانید حساب کاربری خود را غیر فعال و فعال کنید. تجربه کاربری نشان داده است که درصورت استفاده زیاد از این قابلیت ، این مدت زمان تا چند هفته نیز افزایش داده می شود.

2 – با حذف موقت اکانت اینستاگرام ، هیچ فردی قادر به مشاهده تصاویر و عکس پروفایل شما نخواهد بود.

3 – با حذف موقت اکانت اینستاگرام ، پیام های شخصی ، دایرکت ، پست ها ، فالورها و … دست نخورده باقی خواهد ماند. البته تجربه کاربری نشان داده است که گاهی وقت ها برای افرادی که آنها را در تصاویر تگ کرده اید با فعال کردن مجدد اکانت برای آنها ناتیفیکیشن ارسال می‌شود.

4 – توجه کنید این روش از نظر اینستاگرام کاملا بدون اشکال اعلام شده است اما در عین حال تجربه نشان داده است برخی از کاربران با فعال کردن مجدد اکانت دچار برخی مشکلات می شوند.

5 – پس از غیرفعال کردن اکانت، مشاهده شده است که نام کاربری شما موقتاً به instagrammer تغییر خواهد کرد و پس از گذشت مدت زمانی ( از چند دقیقه تا چند ساعت ) اکانت به طور کلی به همراه کامنت‌ ها و لایک‌ ها موقتاً محو خواهد شد.

 

حذف موقت اکانت اینستاگرام :

مرحله اول : خب همون طور که خدمتتون عرض کردن حذف اکانت اینستاگرام و حذف موقت اکانت اینستاگرام از طریق سایت رسمی اینستاگرام صورت میگیرد. پس نیاز هست از طریق آدرس زیر وارد سایت رسمی اینستاگرام شوید. کلیک کنید

مرحله دوم : خب سپس توسط نام کاربری و پسورد از طریق سایت اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله سوم : خب پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد حساب کاربری شده و از سمت راست ، بالا ، مانند تصویر زیر روی آیکون حساب کاربری کلیک کنید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله چهارم : خب حالا باید روی Edit Profile کلیک کنید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله پنجم : خب پس از ورو به قسمت ویرایش پروفایل از قسمت پایین باید گزینه Temporarily disable my account را انتخاب کنید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله ششم : خب در این مرحله از شما می پرسد که به چه علت قصد حذف موقت اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن آن را دارید ، که همانند تصویر باید گزینه اول را انتخاب کنید و پسورد خود را یکبار دیگر وارد کده و روی گزینه Temporarily disable account کلیک کنید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله هفتم : خب در این مرحله باید تصمیم نهایی خود را بگیرد اگر قصد غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود را دارید ، روی گزینه Ok کلیک کنید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مرحله هشتم : اگر تمام مراحل را به درستی انجام داده باشید ، پیام زیر برای شما به نمایش در می آید که پیام موفقیت آمیز بودن حذف موقت اکانت اینستاگرام می باشد.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

نکته بسیار مهم : توجه کنید تمام مراحل در مرورگر کامپیوتر انجام شده است. اگر از موبایل استفاده می کنید تمامی مراحل دقیقا مثل همین روشی است که ما انجام داده ایم.

خب آموزش به اتمام رسید. موفق باشید.

قبلی »
بعدی »
  • 2017-10-06
  • 1900
آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام – غیر فعال کردن اینستاگرام
4.2 (84.44%) 18 votes

پاسخ دهید!