آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام با دسترسی کامل

در مطلب قبلی یکی از جدیدترین ویژگی های تلگرام به اسم چگونه اختیارات مدیر کانال و اعضای سوپرگروه تلگرام را تغییر دهیم؟ را برای شما به صورت کامل توضیح دادیم اما امروز یکی دیگر از قابلیت های جدید تلگرام را به شما معرفی می کنیم. این قابلیت اضافه کردن مدیر جدید به گروه تلگرام می باشد اما با این تفاوت که مدیری که اضافه می کنید ، می توانید سطح دسترسی او را به گروه تغییر دهیم یعنی می توانید مدیری به گروه و یا سوپر گروه خود اضافه کنید که تمام دسترسی های مدیر گروه اصلی تلگرام را داشته باشد. ما می توانیم مدیری که اضافه میکنیم اختیاراتش را یک پله اضافه کنیم و به او امکان اضافه کردن مدیر جدید را بدهیم. پس با آموزش ” اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام با دسترسی کامل ” در وبسایت همیار تو همراه باشید.

 

آموزش تغییر اختیارات ادمین گروه تلگرام

خب اول از همه خدمتتون عرض کنم که این قابلیت فقط در آخرین نسخه تلگرام قابل درسترس است و اگر از آخرین ورژن Telegram استفاده نمیکنید همین الان آن را دانلود و نصب کنید.

مرحله 1 : در ابتدا وارد پیام رسان تلگرام شوید سپس وارد گروه مورد نظر شوید و بعد روی نام گروه کلیک کنید.

مرحله 2 : سپس از قسمت بالا روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.

آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

مرحله 3 : خب در این مرحله باید روی گزینه administrators کلیک کنید.

مرحله 4 : حالا باید گزینه add administrators را انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

مرحله 5 : حالا باید از بین اعضای گروه فردی را که می خواهید به عنوان مدیر گروه بر گزینید انتخاب کنید.

مرحله 6 : پس از انتخاب فرد مورد نظر صفحه ای برای شما به نمایش در می آید که مجوزهای دسترسی فرد مورد نظر به گروه را نمایش می دهد. همان طور که می دانید ، مدیر اصلی گروه به صورت کامل به قسمت های گروه دسترسی دارد یعنی تمام مجوز ها تیک خورده است ، مدیری که شما انتخاب می کنید فقط یکی از مجوزهایش غیر فعال است و آن امکان اضافه کردن مدیر جدید به گروه است . برای این کار شما باید قسمت add new admins را فعال کنید.

آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

مرحله 7 : البته شما توانید مجوزها را فعال یا غیر فعال کنید دست شما برای تعیین سطح دسترسی مدیر گروه تلگرام باز است. پس از انجام تغییرات مورد نظر روی علامت تیک در قسمت بالا کلیک کنید.

آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام

مرحله 8 : کار تمام است و ادمین با تمام اختیارات به گروه اضافه شده است.

امیدوارم از آموزش اضافه کردن ادمین به گروه تلگرام با دسترسی کامل رضایت کامل را داشته باشید برای تهیه این آموزش 4 ساعت زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-02-19
  • 602
چگونه به گروه تلگرام مدیری با تمام اختیارات اضافه کنیم؟
3 (60%) 4 votes

پاسخ دهید!