چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟

آموزش تغییر شماره موبایل و ایمیل در اینستاگرام

در مطلب قبلی که در مورد شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کردیدم به شما یاد دادم که چگونه زبان اینستاگرام را در اندروید و ios فارسی کنیم؟ و بسیار هم مورد استقبال کاربران همیار تو قرار گرفت. زمانی که می خواهید اینستاگرام را نصب کنید ، instagram دو گزینه برای عضویت را مقابل شما قرار می دهد 1 – عضویت با ایمیل 2 – عضویت با شماره تلفن . شما فقط باید یک روش را برای عضویت انتخاب کنید پس از انتخاب یکی از روش ها عضویت شما تکمیل می شود.

 

خب باید وارد اکانت خود شوید و روش دوم رو هم تکمیل کنید چون اگر اطلاعات خود را تکمیل نکنید بعد از مدتی حساب کاربری اینستاگرام شما غیر فعال می شود . یعنی مثلاً اگر با شماره موبایل ثبت نام کرده باشید باید حتماً وارد حساب کاربریتون شوید و ایمیل خود را ثبت کنید و سپس آن را تایید کنید ، توجه کنید اگر ایمیل خود را وارد نکنید اگر رمز عبورتان یادتان برود دیگر اکانت خود را از دست داده اید. پس پیشنهاد میکنم حتماً مطلب چگونه شماره موبایل و ایمیل را در اینستاگرام تایید کنیم؟ را هم مشاهده کنید. اما امروز و در این مطلب می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه ایمیل و شماره موبایل خود را در اینستاگرام تغییر دهیم.

 

تغییر ایمیل و شماره تلفن اینستاگرام

خب ابتدا باید آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید چون این آموزش با آخرین ورژن اینستاگرام تهیه شده است. اگر هنوز اینستاگرام خود را آپدیت نکرده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام

مرحله اول : خب پس از آپدیت کردن اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شوید حالا روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.

چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟

مرحله دوم : خب حالا باید در قسمت PRIVTE INFORMATION ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید اگر هم قبلا وارد کردید میتوانید ایمیل و شماره تلفن خود را ویرایش کنید. برای ویرایش کردن ایمیل روی قسمت E-mail Address کلیک کنید صفحه ای برای شما باز می شود که باید ایمیل جدید را وارد کنید و سپس روی علامت تیک در قسمت بالا کلیک کنید سپس پیغامی برای شما نمایش داده می شود که می گوید ایمیلی برای شما ارسال شده است که باید آن را تایید کنید. وارد ایمیل شوید ایمیل اینستاگرام را باز کنید و روی Confirm Email Address کلیک کنید. کار تمام است و ایمیل شما تغییر کرده است.

مرحله سوم : برای تغییر شماره موبایل روی قسمت Phone number کلیک کنید و شماره موبایل خود را وارد کنید سپس کدی برای شما ارسال می شود که باید کد امنیتی را وارد کرده تا موبایل شما تایید شود.

چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟

کار تمام است و شماره موبایل شما و ایمیل با موفقیت تایید شده است. امیدوارم از آموزش چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟ رضایت کافی را داشته باشید برای تهیه این آموزش 3 ساعت زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-02-28
  • 434
چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟
3 (60%) 1 vote

پاسخ دهید!