ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم ؟

تبدیل ویدیو گالری به ویدیو دایره ای , آموزش ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام , circular video on the telegram , ربات ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام , چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم , تبدیل ویدیو به ویدیو دایره ای , تبدیل ویدیو گالری به ویدیو دایره ای در تلگرام بدون ربات

ربات ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در کشور عزیزمان ایران می باشد و طبق آمارهای رسمی چیزی در حدود 45 میلیون کاربر فعال در ایران دارد از این رو مسئولین تلگرام هر بار آپدیت های جدید ، قابلیت های مفیدی برای کاربران اضافه می کند. در آخرین و جدیدترین آپدیت تلگرام telegram قابلیتی به اسم ویدیو مسیج اضافه شده است که شما می توانید به صورت جالبتر ویدیو های خود را به سایر کاربران به اشتراک بگذارید. توجه کنید اگر این ویدیو ها به درستی برای شما به نمایش در نمی آیند باید آخرین ورژن تلگرام را دانلود و نصب کنید. در این پست با نحوه ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام آشنا می شوید و یادتان می دهم که به کمک یک ربات تلگرامی به اسم Telescopybot ویدئو های خود را جالب کنید.

 

ساخت ویدیو مسیج در تلگرام

ما کار ساختن ویدیو دایره ای در تلگرام را با استفاده از ربات Telescopybot انجام می دهیم البته ربات دیگری هم برای این کار به اسم Video2NoteBot@ می باشد که طرز کارش دقیقا مانند ربات Telescopybot می باشد که ما در این مطلب با آموزش ربات Telescopybot در خدمت شما هستیم.

تبدیل ویدیو های گالری به ویدیو دایره ای تلگرام

1- خب در ابتدا شما باید آخرین ورژن پیام رسان تلگرام را روی گوشی خود نصب کنید چون این قابلیت فقط در آخرین ورژن تلگرام به درستی به نمایش در می آید. سپس از طریق لینک زیر وارد ربات شوید.

ایدی ربات : Telescopybot@

2- پس از ورود به ربات روی گزینه START کلیک کنید.

چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم | ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

3- خب الان شما باید ویدئو خود را ارسال کنید برای این کار باید روی علامت سنجاق کلیک کنید و ویدیو خود را انتخاب کنید. فقط باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید ، ویدئو شما حتما باید به صورت مربعی باشد و درصورتی که ویدیو شما مستطیلی هست می توانید از آموزش زیر استفاده کنید.

آموزش مربعی کردن ویدیو برای ساخت ویدیو دایره ای

 

چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم | ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

4- سپس ویدیو خود را از گالری انتخاب کنید.

چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم | ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

5- پس از انتخاب ویدیو گالری آن را ارسال کنید بعد از چند ثانیه ویدیو دایره ای برای شما ارسال می شود.

چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم | ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام

حالا می توانید روی دکمه فوروارد کلیک کنید و آن را برای دوستان و یا گروه و کانال خود ارسال کنید. برای آموزش ساخت ویدیو دایره ای در تلگرام حدود 2 ساعت زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-02-02
  • 941
چگونه در تلگرام ویدیو دایره ای بسازیم؟
4 (80%) 1 vote

پاسخ دهید!