چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟

چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟

با عرض سلام خدمت شما کاربران و همراهان وب سایت همیار تو :

امروز در این مطلب از آموزش فیس بوک می خواهیم درباره مسدود شدن اکانت فیس بوک با هم صحبت کنیم. فیس بوک جدیداً به عملکرد کاربراش بسیار حساس شده. اگر تازه در فیس بوک عضو شده اید باید خیلی حواستون رو جمع کنید و دست از پا خطا نکنید چون فیس بوک به سرعت به شما شک میکنه که آیا انسان هستید یا ربات و اگر نتونید اثبات کنید که انسانید مسدود شدن اکانت تو شاخشه 🙂

 

اخیراً حساب کاربری فیس بوکی ایجاد کردم و مشغول تکمیل اطلاعاتم بودم که به صورت کاملاً نرمال اقدام به ارسال درخواست دوستی برای چند فرد خارجی مشهور دادم ، فکر کنم 7 یا 8 تا درخواست دادم که فوراً فیس بوک پیغامی برام فرستاد که با توجه به اینکه شما تازه عضو شدید و فوراً برای افرادی که جزو مخاطبین شما نیستند درخواست دوستی فرستاده اید و همچنین منطقه جغرافیایی شما هم یکسان نیست ، ما به شما شک داریم که انسان باشید. پس اکانت شما رو غیر فعال میکنیم تا به چند تا تست پاسخ صحیح دهید و به ما اثبات کنید که انسان هستید.

 

تست های امنیتی فیس بوک معمولا تاریخ تولد و در بدترین حالت ارسال تصویر کارت شناسایی هست که معمولا هم پا فشاریش روی کارت شناسایی هست. حالا اگر این تست ها رو چند بار اشتباه پاسخ بدید اکانت فیس بوک مسدود میشه یا همون Disabled

چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟

دلایل مسدود شدن اکانت فیس بوک

ممکنه صبح که از خواب پا میشید و میخواهید وارد اکانت فیس بوک خود شوید با پیغام اکانت مسدود شده فیس بوک رو به رو شوید. البته مسدود شدن اکانت فیس بوک دلایل مختلفی داره که با هم بررسی میکنیم :

1- محتوای غیر اخلاقی

2- تبلیغ یا استفاده تجاری

3- ایجاد مزاحمت برای شخص یا رفتار ناهنجار

4- هویت جعلی یا جا زدن خود به جای افراد مشهور

5- استفاده از برنامه هایی که به فیس بوک آسیب میرسانند

آموزش از بلاک درآوردن فیس بوک

خب ما فرض رو بر این میگیریم دیگه اکانت شما مسدود شده است. شاید با دیدن پیغام اکانت مسدود شده فیس بوک با خودتون فکر کرده باشید که دیگه اکانتم از بین رفت و هیچ راهی برای بازیابی ش نیست. اما نا امید نشید هنوز هم یک راه حل وجود داره.

 

در ابتدا باید از طریق صفحه ورود فیس بوک اقدام به ورود به حساب کاربری خود کنید تا پیغام غیرفعال بودن اکانت فیس بوک برای شما به نمایش در آمد. از قسمت پایین روی Here کلیک کنید تا به صفحه راهنمای خروج از مسدودیت وارد شوید.

چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟

پس از طی کردن مراحل بالا صفحه ای برای شما باز می شود که در واقع صفحه راهنمای اکانت مسدود شده فیس بوک هست و شما باید از قسمت پایین روی گزینه (در خواست تجدید نظری را ارسال کنید) کلیک کنید. سپس به صفحه ای مانند تصویر زیر ارجاع داده می شوید.

چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟

نام کامل شما : در این قسمت باید نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح مانند انچه در کارت شناسایی شما ثبت شده است وارد کنید.

Your ID (ضمیمه کارت شناسایی) : در این قسمت شما باید کارت شناسایی (گذرنامه،کارت ملی، شناسنامه، گواهی نامه و هر چیزی) که به نوعی هویت و ID شما رو نشون میده را اسکن کنید و از این قسمت ارسال کنید.

Additional info :  در این قسمت می توانید اطلاعت اضافی و بیشتری درباره حساب کاربری خود وارد کنید.

 

در پایان هم روی گزینه ارسال کلیک کنید تا درخواست شما برای فعال نمودن فیسبوک ثبت شود.

بعد از 48 تا 72 ساعت ، ایمیلی از طرف تیم پشتیبانی facebook برای شما ارسال می شود با عنوان Re: Disabled Account Appeal-ID Request که حاوی متن زیر می باشد :


Hi milad,
Thanks for verifying your identity. Note that we permanently deleted your attached ID from our servers. After investigating this further, it looks like we suspended your account by mistake. We’re very sorry for the inconvenience! You should now be able to log in to your account. If you have any more questions, please visit our Help Center:

http://www.facebook.com/help.php

Thanks

سلام میلاد

از شما بابت وریفای کردن حساب سپاسگزاریم. طی بررسی های بیشتری که انجام دادیم ، به نظر می رسد ما حساب شما را اشتباهاً به حالت تعلیق درآوردیم. ما از این مزاحمت ناخواسته بسیار متاسفم! شما اکنون می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.


نکته مهم : اگر شما برای مدت طولانی اقدام به رفع مسدودیت حساب کاربری خود نکنید ، اکانت مسدود شده فیس بوک شما ، همراه با تمامی اطلاعاتش برای همیشه از سرورهای فیس بوک حذف می گردند.

 

خب آموزش از بلاک درآوردن فیس بوک در همینجا به پایان رسید از شما می خواهم مطلب آموزش حذف اکانت فیس بوک را هم دنبال کنید.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-06-01
  • 226
چگونه اکانت مسدود شده (Disabled) فیس بوک را فعال کنیم؟
بدون رای

پاسخ دهید!