آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید , آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

نرم افزار Emolfi یا به زبان فارسی امولفی نام برنامه ای است که به کمک آن می توانید تصاویر خود را به چهره ای خنده دار تبدیل کنید این چهره ها معمولا بسیار پر طرفدار هستند و با انتشار آنها در شبکه های اجتماعی می توانید در مدت کوتاه تعداد افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید. این نرم افزار تقریبا می شود گفت مانند برنامه فیس اپ می باشد اما به دلیل تغییرات محدودی که ایجاد می کرد طی یک ماه بسیار معروف شد و خیلی زود هم از خاطره ها محو شد. اما نرم افزار امولفی دارای افکت ها و فیلترهای تصویری بسیار زیاد و زیبایی می باشد. در این آموزش می خواهیم شما را با نرم افزار تغییر چهره امولفی آشنا کنیم.

 

آموزش امولفی Emolfi

خب در ابتدا باید آخرین نسخه نرم افزار امولفی را دانلود و نصب کنید چون آپدیت جدید دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد اگر هنوز این برنامه را ندارید می توانید از لینک زیر آخرین نسخه emolfi را برای اندروید و ios دانلود کنید.

دانلود برنامه امولفی

خب حالا نرم افزار را اجرا کنید پس از اجرا ، امولفی یک سری افکت ها را نشان شما می دهد که در واقع نشان دهنده کارایی نرم افزار است سپس صفحه ای برای شما به نمایش در می آید که از شما می خواهد از یک چهره عکس بگیرید توجه کنید حتماً باید از یک شخص عکس بگیرید. در اینجا شما دو انتخاب دارید ، یا مستقیم عکس بگیرید یا می توانید از طریق گالری عکسی که قبلا گرفته اید را انتخاب کنید.

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید , آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

پس از انتخاب عکس مورد نظر باید چند ثانیه ( تقریباً 30 ثانیه ) صبر کنید تا فرایند تبدیل عکس طی شود (( توجه کنید نرم افزار امولفی برای تغییر چهره نیاز به اینترنت دارد ))

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید , آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

حالا عکس شما با افکت گذاری خود کار به نمایش در می آید ، اگر از افکت راضی نبودید می توانید روی گزینه wrong کلیک کنید و درخواست تغویض افکت را بدید که بعد از 30 ثانیه عکس با افکت جدید نمایش داده می شود. شما می توانید این کار را تا زمانی که به افکت مورد نظر خود نرسیده اید انجام دهد و در صورت تایید افکت باید روی گزینه SAVE کلیک کنید.

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید , آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

خب حالا باید مشخص کنید که این عکس را می خواهید ذخیره کنید یا در شبکه های اجتماعی به صورت مستقیم به اشتراک بگذارید. با انتخاب گزینه Download عکس شما در حافظه تلفن همراه شما در خود پوشه برنامه emolfi ذخیره می شود. نرم افزار امولفی از تمام شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.

دانلود برنامه تغییر چهره اندروید , آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

خب امیدوارم از آموزش نرم افزار Emolfi امولفی راضی بوده باشید و عکس هایی با تغییر چهره خنده دار درست کنید. در مطالب بعدی نرم افزار های دیگری با موضوع تغییر چهره در اندروید منتشر خواهیم کرد. پیشنهاد می کنم آموزش ” دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام ” را هم مشاهده کنید.

 

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی – ویرایش چهره در اندروید
4 (80%) 1 vote

,,,,,,,,,,,,,,,,
میلاد شیرزاد هستم. لیسانسم رو در رشته مهندسی شیمی گرایش نفت ، گاز و پتروشیمی گرفتم. من و اینترنت تقریبا از سال 88 باهم آشنا شدیم!! ولی از سال 92 وارد دنیای اینترنت و وبگردی به صورت حرفه ای شدم. از همون روزهای اول عاشق یادگیری و آموزش دادن به دوستانم بودم و آرزوم داشتن سایتی برای آموزش دادن بود. بالاخره در سال 95 به آرزوم رسیدم و سایت همیار تو رو ساختم. یک مرجع کامل از آموزش های کاربردی در اینترنت.
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال تلگرام همیار تو
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید!