آموزش نرم افزار Emolfi امولفی - ویرایش چهره در اندروید

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی

نرم افزار Emolfi یا به زبان فارسی امولفی نام برنامه ای است که به کمک آن می توانید تصاویر خود را به چهره ای خنده دار تبدیل کنید این چهره ها معمولا بسیار پر طرفدار هستند و با انتشار آنها در شبکه های اجتماعی می توانید در مدت کوتاه تعداد افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید. این نرم افزار تقریبا می شود گفت مانند برنامه فیس اپ می باشد اما به دلیل تغییرات محدودی که ایجاد می کرد طی یک ماه بسیار معروف شد و خیلی زود هم از خاطره ها محو شد. اما نرم افزار امولفی دارای افکت ها و فیلترهای تصویری بسیار زیاد و زیبایی می باشد. در این آموزش می خواهیم شما را با نرم افزار تغییر چهره امولفی آشنا کنیم.

 

آموزش امولفی Emolfi

خب در ابتدا باید آخرین نسخه نرم افزار امولفی را دانلود و نصب کنید چون آپدیت جدید دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد اگر هنوز این برنامه را ندارید می توانید از لینک زیر آخرین نسخه emolfi را برای اندروید و ios دانلود کنید.

دانلود برنامه امولفی

خب حالا نرم افزار را اجرا کنید پس از اجرا ، امولفی یک سری افکت ها را نشان شما می دهد که در واقع نشان دهنده کارایی نرم افزار است سپس صفحه ای برای شما به نمایش در می آید که از شما می خواهد از یک چهره عکس بگیرید توجه کنید حتماً باید از یک شخص عکس بگیرید. در اینجا شما دو انتخاب دارید ، یا مستقیم عکس بگیرید یا می توانید از طریق گالری عکسی که قبلا گرفته اید را انتخاب کنید.

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی - ویرایش چهره در اندروید

پس از انتخاب عکس مورد نظر باید چند ثانیه ( تقریباً 30 ثانیه ) صبر کنید تا فرایند تبدیل عکس طی شود (( توجه کنید نرم افزار امولفی برای تغییر چهره نیاز به اینترنت دارد ))

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی - ویرایش چهره در اندروید

حالا عکس شما با افکت گذاری خود کار به نمایش در می آید ، اگر از افکت راضی نبودید می توانید روی گزینه wrong کلیک کنید و درخواست تغویض افکت را بدید که بعد از 30 ثانیه عکس با افکت جدید نمایش داده می شود. شما می توانید این کار را تا زمانی که به افکت مورد نظر خود نرسیده اید انجام دهد و در صورت تایید افکت باید روی گزینه SAVE کلیک کنید.

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی - ویرایش چهره در اندروید

خب حالا باید مشخص کنید که این عکس را می خواهید ذخیره کنید یا در شبکه های اجتماعی به صورت مستقیم به اشتراک بگذارید. با انتخاب گزینه Download عکس شما در حافظه تلفن همراه شما در خود پوشه برنامه emolfi ذخیره می شود. نرم افزار امولفی از تمام شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.

آموزش نرم افزار Emolfi امولفی - ویرایش چهره در اندروید

خب امیدوارم از آموزش نرم افزار Emolfi امولفی راضی بوده باشید و عکس هایی با تغییر چهره خنده دار درست کنید. در مطالب بعدی نرم افزار های دیگری با موضوع تغییر چهره در اندروید منتشر خواهیم کرد. پیشنهاد می کنم آموزش دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام را هم مشاهده کنید.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-03-13
  • 450
آموزش نرم افزار Emolfi امولفی – ویرایش چهره در اندروید
4 (80%) 1 vote

پاسخ دهید!