دانلود نرم افزار Emolfi 1.0.3‌ - نرم افزار تغییر چهره به چهره خنده‌دار

دانلود نرم افزار Emolfi امولفی

امولفی نام اپلیکیشنی می باشد که به وسیله آن می توانید تصاویر جذاب و خنده دار از چهره خود و دوستانتان ایجاد کنید نرم افزار Emolfi هم اکنون برای اندروید و گوشی های آیفون ( ios ) منتشر شده است. امروزه نرم افزار ‌‌های زیادی به وجود آمده که از هوش مصنوعی استفاده می کنند و می توانند به تخلیل چهره شخص ، اجزای چهره را تشخیص داده و افکت هایی متناسب با حالت چهره شما ایجاد می کنند. طبق گفته توسعه دهندگان برنامه امولفی ، اولین نرم افزاری سلفی بر مبتنی بر احساسات را ساخته اند. این نرم افزار عملکردی مانند فیس اپ و MSQRD دارد البته یکی از ایرادات این نرم افزارها نیاز به اتصال به اینترنت برای تحلیل و ایجاد افکت گذاری است.

 

برنامه تغییر چهره به چهره خنده دار

تصاویری که توسط نرم افزار امولفی بر روی چهره ایجاد می شود بسیار واقع گرایانه می باشد یعنی شخصی که برای بار اول تصویر را می بیند به سختی متوجه می شود که تصویر توسط هوش مصنوعی ساخته شده است. مثلا زمانی که شما با چهره عصبانی و یا اخم سلفی می گیرید نرم افزار حالت شما را تشخیص داده و با جلوه های تصویری این عصبانیت شما را به صورت اغراق آمیزی به نمایش می گذارد و برای حالت های روحی دیگر هم همین طور مثل لبخند زدن و گریه کردن و شکلک درآوردن و …

 

قابلیت‌های برنامه امولفی :

– امکان ایجاد تصاویری فوق العاده با استفاده از افکت های تصویری بی نظیر

– امکان اشتراک گذاری تصاویر بعد از ایجاد تغییرات در شبکه‌ های اجتماعی

– رایگان بودن استفاده از نرم افزار

معایب برنامه امولفی :

– نیاز به اتصال به اینترنت برای استفاده از نرم افزار

دانلود نرم افزار Emolfi 1.0.3‌ - نرم افزار تغییر چهره به چهره خنده‌دار

اگر نحوه کار کردن با نرم افزار امولفی را نمی‌دانید می توانید از ” آموزش نرم‌افزار امولفی Emolfi ” استفاده کنید همچنین به شما پیشنهاد می کنم از مقاله ” دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام ” را هم مشاهده کنید جزو پر طرفدارترین مقاله های سایت همیار تو می باشد.

باکس دانلود
  • نام فایل : دانلود برنامه Emolfi
قبلی »
بعدی »
  • 2018-03-16
  • 494
دانلود نرم افزار Emolfi 1.0.3‌ – تغییر چهره به چهره خنده‌دار
2.5 (50%) 2 votes

پاسخ دهید!