آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام

آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام

از مدت ها پیش اینستاگرام اعلام کرده بود که قرار است قابلیتی را فعال کند که از طریق آن ، کاربران اینستاگرام بتوانید هشتگ ها ( تگ ها ) را فالو کنند. پس از آن نیز اینستاگرام این قابلیت را برای مدتی و فقط برای بعضی نقاط دنیا و فقط برای افرادی خاص به صورت آزمایشی فعال کرد که با واکنش مثبت کاربران مواجه شد. اما امروز متوجه شدیم که instagram با انتشار جدیدترین نسخه خود ، به صورت رسمی قابلیت ” فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام ” را فعال کرده است و از این به بعد این قابلیت در دسترس عموم می باشد پس با همیار تو همراه باشید تا فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. کاربرد این قابلیت به این صورت است که شما زمانی که یک هشتگ خاص رو فالو می کنید ، زمانی که پستی با آن هشتگ ارسال شود آن پست برای شما قابل نمایش است.

 

فالوکردن هشتگ ها در اینستاگرام اندروید

خب در قدم اول شما باید آخرین نسخه شبکه اجتماعی اینستاگرام را روی موبایل خود نصب کنید چون این قابلیت فقط در آخرین نسخه اینستاگرام در دسترس است. حالا اینستاگرام را اجرا کنید.

آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام

پس از باز شدن مسنجر اینستاگرام از قسمت پایین روی علامت ضربه بین کلیک کنید و هشتگ مورد نظر خود را جستجو کنید. برای جستجو هشتگ ابتدا باید از علامت # استفاده کنید یعنی اول کلمه باید علامت # را قرار دهید و بعد کلمه را وارد کنید برای نمونه #قلب

آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام

حالا تگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. خب مشاهده می کنید که پس از انتخاب تگ ، اون بالا یک دکمه دیگر به اسم Follow اضافه شده است. با انتخاب این گزینه می توانید تمام پست هایی که با این هشتگ منتشر شده و یا منتشر خواهند شد را مشاهده کنید.

آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام

امیدوارم از آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام نهایت استفاده را برده باشید.

قبلی »
بعدی »
  • 2017-12-27
  • 590
آموزش فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام + تصویر
4 (80%) 1 vote

پاسخ دهید!