آموزش مخفي كردن چت mute شده در تلگرام دسکتاپ

چگونه چت های خود را در تلگرام دسکتاپ مخفی کنیم؟

در بعضی مواقع یکی از آزار دهنده ترین صداهایی که می شنویم صدای ارسال پشت سر هم دریافت مطالب در تلگرام هست و اگر در چندین کانال عضو باشید این موضوع ایجاد مزاحمت می کند و از طرفی هم نمی خواهید از آن کانال لفت دهید خب راه حل چیست؟ بله یکی از راحت ترین کارهایی که انجام می دهیم زدن دکمه mute در کانال ربات و یا چت شخصی است به این صورت که با زدن گزینه Disable notification هشدار ها غیر فعال می شوند.

 

اما در این مطلب از آموزش تلگرام قصد داریم روشی برای مخفی کردن چت های mute شده در تلگرام دسکتاپ به شما آموزش دهیم تا به راحتی گفتگوهای خود را مخفی کنید و زمانی که حجم پیام ها زیاد شد حالت بی صدا را فعال کنید و به پیام های خوانده نشده دسترسی پیدا کنید.

 

در واقع ما قرار است به شما یاد دهیم که با فعال کردن قابلیت workmode در تلگرام دسکتاپ چت هایی که در حالت mute هستند را از پروفایل خود مخفی کنید تا میز کار شما شلوغ نشود و زمانی که خواستید می توانید حالت مخفی را غیر فعال کرده و تمام چت های mute شده را ببینید. جالبه نه؟

 

مخفي كردن چت mute شده در تلگرام دسکتاپ

خب برای این کار ما از قابلیت work mode تلگرام که به معنای حالت کار کردن است بهره می گیریم که این گزینه نیز به صورت مخفی در تلگرام گنجانده شده است.

در ابتدا وارد تلگرام دسکتاپ خود شوید سپس از قسمت منو ، وارد بخش تنظیمات (settings) شوید.

آموزش مخفي كردن چت mute شده در تلگرام دسکتاپ

خب زمانی که وارد بخش تنظیمات شدید هیچ کاری نکنید روی هیچ گزینه ای نشوید. فقط از طریق صفحه کلید کامپیوتر یا لپ تاپ خود دقیقا عبارت workmode را تایپ کنید. توجه کنید به صورت انگلیسی و بصورت به هم چسبیده عبارت را تایپ کنید. سپس پنجرا ای مانند شکل زیر برای شما به نمایش در می آید که از شما می خواد که یکی از دو گزینه cancel و ok را انتخاب کنید که شما باید گزینه ok را انتخاب کنید.

آموزش مخفي كردن چت mute شده در تلگرام دسکتاپ

حالا اگر دوباره وارد صفحه پروفایل خود شود مشاهده می کنید که در صفحه اصلی تلگرام دسکتاپ گزینه ای با عنوان Hide muted chats اضافه شده است حالا با زدن این گزینه می توانید چت های mute شده را از لیست چت ها مخفی کنید.

آموزش مخفي كردن چت mute شده در تلگرام دسکتاپ

شما می توانید با زدن دکمه hide muted chats چت های mute شده را مخفی می کنید و با زدن دوباره آن ، چت mute شده را آشکار کنید.

 

خب آموزش پنهان کردن چت های mute در تلگرام دسکتاپ در همین جا به پایان رسید امیدوارم این آموزش هم مانند ساید آموزش های همیار تو مورد استفاده شما قرار گرفته باشه در پایان هم از شما می خوام که سایر مقالات ما در زمینه آموزش تلگرام را نیز دنبال کنید.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-06-08
  • 178
چگونه چت های Mute شده را در تلگرام دسکتاپ مخفی کنیم؟
4.5 (90%) 2 votes

پاسخ دهید!