فعال و غیرفعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

چگونه آنلاین بودن افراد در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

در مطلب قبلی که در سایت همیار تو منتشر کردم به شما یاد دادم که چگونه شماره موبایل و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟ اگر از کاربران حرفه ای اینستاگرام باشید حتماً میدانید که اینستاگرام بر خلاف تلگرام و واتس آپ امکان نمایش آخرین بازدید Last Seen افراد را ندارد اما در آخرین نسخه اینستاگرام که بتازگی منتشر شده است شما می توانید آخرین زمان آنلاین بودن دوستانتان را ببینید و یا اینکه نمایش آخرین بازدید خود را در اینستاگرام غیر فعال کنید البته این امکان هم اکنون و به صورت پیش فرض برای تمام افراد فعال می باشد و همه می توانند آخرین بازدید شما را مشاهده کنند در این آموزش قصد دارم به شما یاد بدهم که چگونه آنلاین بودن افراد در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟ و در صورت صلاحدید می توانید آن را غیرفعال کنید.

 

تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام

خب بریم سراغ اموزش اول از همه شما باید آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود و نصب کنید چون قابلیت نمایش آخرین بازدید اینستاگرام فقط در آخرین ورژن این نرم افزار قابل دسترس است شما می توانید از طریق لینک زیر instagram خود را آپدیت کنید.

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام

خب حالا وارد نرم افزار اینستاگرام شوید سپس همان طور که در تصویر پایین مشخص کردم ابتدا وارد بخش خانه ( home ) شوید سپس از قسمت بالا روی علامت فلش ضربه بزنید تا بخش دایرکت ( Direct ) باز شود یا می توانید پس از ورود به بخش خانه انگشت خود را روی صفحه قرار داده و به سمت چپ ( در نسخه انگلیسی اینستاگرام ) یا به سمت راست ( در نسخه فارسی اینستاگرام ) بکشید تا وارد بخش دایرکت شوید. سپس لیست افرادی که با آنها به صورت خصوصی چت کرده اید نمایان می شود. مانند تصویر قسمت هایی که با خط آبی زیر آنها مشخص کردم نشان دهنده آخرین زمان آنلاین بودن فرد مورد نظر می باشد.

چگونه آنلاین بودن افراد در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

چند مورد از اصطلاحات آخرین بازدید را با هم بررسی می کنیم :

now : هم اکنون انلاین است

4m : آنلاین 4 دقیقه پیش

Yesterday : دیروز آنلاین بوده است

توجه کنید اگر در قسمت مشخص شده زمانی درج نشده بود و یا عبارت Tap to Chat قرار داشت ، فرد مورد نظر نمایش آخرین بازدید خود را در اینستاگرام غیرفعال کرده است.

مخفی کردن نمایش آخرین بازدید در اینستاگرام

خب در ابتدا توجه کنید که مخفی کردن آخرین بازدید در اینستاگرام مانند تلگرام و واتس آپ می باشد یعنی اگر شما آنلاین بودن خود را مخفی کنید امکان مشاهده آخرین بازدید دیگران را ندارید.

خب در ابتدا وارد پروفایل خود شوید سپس از قسمت بالا روی علامت سه نقطه ضربه بزنید تا منوی Options باز شوید حالا مقداری پایین بیایید تا گزینه Show Activity Status را مشاهده کنید با فعال بودن این قسمت کاربران می توانند آخرین بازدید شما در اینستاگرام را مشاهده کنند اما با غیرفعال کردن این گزینه نه شما می توانید آخرین بازدید آنها را مشاهده کنند و نه آنها آخرین زمان آنلاین بودن شما را.

چگونه آنلاین بودن افراد در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

امیدوارم آموزش غیرفعال کردن نمایش آخرین بازدید در اینستاگرام مورد رضایت و استفاده شما قرار گرفته باشد برای تهیه این آموزش 3 ساعت زمان مفید صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-05-05
  • 861
چگونه آنلاین بودن افراد در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟
4.5 (90%) 4 votes

پاسخ دهید!