آموزش برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

آموزش برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

سلام دوستان عزیز امکان تماس ویدیوئی به اینستاگرام اضافه شده و به مرور برای همه کاربران اضافه میشه این ویژگی خیلی جذابه به طوری که هنگام تماس می‌تونید چت هم بکنید و اینکه اگر قصد داشته باشید تصویرتون مشخص نشه و صداتون فقط ارسال بشه می‌تونید این کار رو بکنید در قسمت پایینی سه گزینه وجود ‌داره که وسطی کار قطع تماس رو انجام میده سمت راستی که تصویر میکروفون هست کار قطع صدا رو انجام میده و سمت چپی که تصویر ویدیو هست می تونه تصویر رو قطع کنه بالای صفحه هم گزینه سمت چپ امکان این رو میده تا هنگام تماس چت کنید و سمت راستی هم کار تعویض دوربین هارو انجام میده.

آموزش برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

از این پس کاربران می توانند در بروز رسانی جدید برنامه اینستاگرام به محیط دایرکت چت وارد شده و پس از انتخاب فرد مورد نظر خود، با او تماس تصویری داشته باشند. این قابلیت تنها برای افرادی که جزو فالورها و فالوینگ های شما هستند قابل انجام است و برای برقراری تماس ویدیویی اینستاگرام لازم است که با فرد مورد نظر تعامل داشته باشید. پس از اینکه وارد محیط دایرکت چت شوید، وارد صفحه چت مورد نظر خود شده و از طریق آیکون شبیه به دوربین در بالای صفحه، می توانید آغاز کننده یک تماس ویدیویی باشید.

 

توجه کنید شما در ابتدا باید آخرین ورژن اینستاگرام رو روی موبایل خود نصب کنید چون قابلیت برقراری تماس تصویری فقط در آخرین ورژن اینستاگرام در دسترس است. اگر از نسخه قدیمی اینستاگرام استفاده می کنید هر چه زودتر اینستاگرام خود را از طریق لینک زیر به آخرین ورژن آپدیت کنید.

دانلود نرم افزار اینستاگرام

 

خب در ابتدا برای برقراری تماس تصویری در اینستاگرام باید وارد صفحه دایرکت فردی که با او تعامل دارید شوید و سپس بر روی آیکون ویدیو در بالای صفحه کلیک کنید کار تمام است و تماس تصویری شما شروع می شود. همزمان که از طریق تماس تصویری اینستاگرام با دیگران صحبت می کنید تماس را کوچک کرده و در صفحات گشت هم بزنید.

آموزش برقراری تماس تصویری در اینستاگرام

قابلیت تماس تصویری اینستاگرام می تواند به صورت گروهی استفاده شود. اینطور که به نظر می رسد شما می توانید اقدام به برقراری تماس تصویری تا چهار نفر کنید. البته قابلیت تماس تصویری اینستاگرام هنوز در حالت آزمایشی می باشد و قطعا تا مدتی دیگر این قابلیت کاملتر شده و امکانات بیشتری به آن اضافه می گردد.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-06-27
  • 236
آموزش برقراری تماس تصویری در اینستاگرام
4 (80%) 3 votes

پاسخ دهید!