آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

در آموزش های قبل یک ویژگی جدید پیام رسان تلگرام را به شما معرفی کردیم به اسم ” اضافه کردن چند اکانت در یک تلگرام ” که بسیار مورد استقبال کاربران عزیز قرار گرفت. خب امروز یکی از مشکلات تلگرام را می خواهیم به هم بررسی کنیم. یکی از مشکلات کاربران تلگرام برای دعوت کردن دوستانتان در گروه تلگرام این است که حتما باید شماره دوستتان را داشته باشید و جزء مخاطبینتان باشد تا بتوانید او را به گروه اد کنید و دوستانی که شما فقط آیدی آنها را دارید را نمی توانید به گروهتان اضافه کنید. خب امروز آموزشی را برای شما آماده کرده ام به اسم ” اد كردن در گروه تلگرام با ايدی ” که در آن به شما یاد می دهیم که چگونه با ایدی دوستانتان را به گروهتان دعوت کنید.

 

نحوه اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

توجه کنید در این روش کاربر مورد نظر شما حتما باید نام کاربری خود را وارد کرده باشد یعنی حتما برای حساب کاربری خود آیدی درست کرده باشد.

خب در ابتدا شما باید وارد گروهی که میخواهید دوستانتان را به آن اد کنید شوید س نام گروه را لمس کنید.

آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

خب سپس در صفحه ای که باز می شود شما باید گزینه Add member را لمس کنید.

آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

در صفحه جدیدی که برای شما باز می شود لیستی از کاربران را می بینید شما باید از قسمت بالا روی علامت ذره بین کلیک کنید تا قابلیت تایپ فعال شود حالا شما باید نام کاربری را بدون علامت @ تایپ کنید سپس شخص مورد نظر برای شما نمایش داده می شود.

آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی

خب حالا باید روی فرد مورد نظر کلیک کنید تا به گروه شما افزوده شود.

نکته مهم : برای اینکه دوستانتان نتوانند شما را از طریق آیدی به گروه خودشان اضافه کنند می توانید آموزش جلوگیری از دعوت به گروه ها در تلگرام را مشاهده کنید.

امیدوارم آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی مورد رضایت شما قرار گرفته باشد برای این آموزش 3 ساعت و 30 دقیقه زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-01-22
  • 795
آموزش اد كردن در گروه تلگرام با ايدی
3.3 (66.67%) 3 votes

پاسخ دهید!