آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام

چگونه زبان اینستاگرام را فارسی کنیم ؟

آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام instagram هم در نسخه 10.28 زبان فارسی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. اینستاگرام این کار رو بی سر و صدا انجام داد البته روزهای اول زیاد کامل نبود ولی الان به صورت کامل زبان فارسی را پشتیبانی می کند. برای تغییر زبان اینستاگرام شما باید ابتدا آخرین ورژن اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. امروز و در این مقاله آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام را به شما یاد می دهم پس با همیار تو همراه باشید.

 

چگونه منوی اینستاگرام رو فارسی کنیم؟

خب همان طور که گفتم آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام را دانلود و سپس نصب کنید.

« اندروید »

نکته : توجه کنید اگر زبان گوشی شما فارسی باشد پس از نصب اینستاگرام ، زبان اینستاگرام به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود. اما اگر به هر دلیلی ( از جمله انگلیسی بودن زبان گوشی ) زبان اینستاگرام شما انگلیسی باشد برای فارسی کردن آن آموزش زیر را انجام دهید.

مرحله اول : ابتدا باید وارد استوری ( Stories ) یا همان نمایه اینستاگرام خود شوید. سپس از قسمت بالا روی علامت سه نقطه کلیک کنید تا منوی تنظیمات ( Options ) باز شود. سپس گزینه زبان ( Language ) را انتخاب کنید.

آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام

مرحله دوم : حالا باید زبان فارسی را انتخاب کنید. پس از انتخاب زبان فارسی ، تمام زبان برنامه فارسی می شود.

آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام

تبدیل اینستاگرام فارسی به انگلیسی

تبدیل زبان فارسی به انگلیسی در اینستاگرام بسیار ساده می باشد و دقیقاً روال کار مانند همین آموزش است. مرحله اول آموزش را دنبال کنید ( یعنی از منوی بالا روی علامت سه نقطه کلیک کنید پس از ورود به قسمت تنظیمات ، دنبال گزینه زبان بگردید و روی آن کلیک کنید )

در نهایت از بین زبان های موجود روی زبان انگلیسی English کلیک کنید.

 


« آیفون ios »

فارسی کردن زبان اینستاگرام برای کاربران آیفون هم مانند اندروید می باشد پس همان طور که قبلا گفتم اول نیاز هست که شما آخرین نسخه اینستاگرام را روی گوشی آیفون خود نصب کنید چون این قابلیت فقط در آخرین ورژن اینستاگرام به صورت کامل تکمیل شده است.

ابتدا باید وارد پروفایل یا همان استوری خود شوید سپس از قسمت بالا روی علامت چرخ دنده کلیک کنید ، در منویی که برای شما باز می شود دنبال گزینه Language بگردید و پس از پیدا کردن آن را انتخاب کنید. حالا از بین زبان های مختلف زبان فارسی را انتخاب کنید کار تمام است اکنون به پروفایل خود برگردید. مشاهده می کنید که زبان اینستاگرام شما در ios فارسی شده است.

امیدوارم آموزش فارسی کردن زبان اینستاگرام مورد رضایت و استفاده شما قرار گرفته باشد برای تهیه این آموزش 3 ساعت زمان مفید صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-02-11
  • 613
چگونه زبان اینستاگرام را در اندروید و ios فارسی کنیم ؟
3.5 (70%) 2 votes

پاسخ دهید!