آموزش حذف پس زمینه عکس , آموزش حذف بک گراند عکس , حذف سفیدی پشت عکس , remove background picture , حذف بک گراند آنلاین , نرم افزار حذف پس زمینه عکس

آموزش حذف پس زمینه عکس

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید که بک گراند یک عکس خاص را حذف کنید. حذف سفیدی پشت عکس برای وب مستران و گرافیست ها بسیار پر اهمیت و پر کاربرد است البته برای کاربرانی هم که به ساخت استیکر برای شبکه اجتماعی تلگرام مشغول هستند بسیار پر کاربرد است. حذف پس زمینه عکس توسط نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر است ولی اینکار برای کسی که دانشی درباره فتوشاپ نداشته باشد بسیار دشوار است.

حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser

در این روش عمل پاک کردن پس زمینه عکس به کمک نرم افزار background eraser صورت می گیرد. این نرم افزار یکی از بهترین ابزارها برای حذف پس زمینه از یک تصویر است. از مزیت های این روش می توان به عدم نیاز به اینترنت و پرداخت هزینه است بر خلاف سایت های آنلاین ، که با پرداخت هزینه این کار را انجام میدهند. قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه می‌توانید حذف پس زمینه عکس را به راحتی و در کمترین زمان انجام دهید. نرم افزار background eraser مخصوص اندروید است.

 

نحوه حذف پس زمینه عکس

1 – خب در ابتدا باید آخرین نسخه نرم افزار background eraser را دانلود کنید. اگر این نرم افزار را ندارید می توانید آخرین ورژن آن را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار background eraser

2 – پس از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید از منوی باز شده گزینه Load a photo را انتخاب کنید.

آموزش حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser

3 – خب پس از انتخاب کردن عکس مورد نظرتان ، از پایین قسمت Extract را انتخاب کنید.

آموزش حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser

4 – سپس از منوی بالا دو گزینه Remove و Keep را مشاهده می کنید که به ترتیب با رنگ قرمز و آبی مشخص شده است. رنگ قرمز برای حذف کردن قسمت هایی هستند که در واقع اضافی هستند و رنگ آبی برای انتخاب قسمت هایی است که نمیخواهید حذف شود.

آموزش حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser

5 – همچنین می توانید از گزینه Auto هم استفاده کنید که نرم افزار بصورت خودکار حاشیه را حذف کنید که ما این کار را توصیه نمی کنیم زیرا ممکن است نرم افزار بعضی از قسمت های ناخواسته را حذف کند.

6 – خب در اخر روی گزینه Done کلیک کنید.

آموزش حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser

7 – در مرحله پایانی روی گزینه Save کلیک کنید.

کار تمام است. امیدوارم این آموزش هم مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-01-06
  • 980
آموزش حذف پس زمینه عکس با نرم افزار background eraser
3.5 (70%) 2 votes

پاسخ دهید!