چگونه هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنیم؟

چگونه هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنیم؟

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های کاربران انتخاب یک زنگ تلفن همراه مطابق با سلیقه شان بوده است. اما پیدا کردن رینگتون مناسب همیشه کار سختی بوده و ممکن است دوست داشته باشید تکه ای از آهنگی را به عنوان زنگ تلفن همراهتان انتخاب کنید اما نتوانسته اید. ولی ما در این آموزش می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنید. در گوگل پلی استور نرم افزار های مختلفی برای تبدیل اهنگ به رینگتون در اندروید منتشر شده است اما هر کدام دارای نقص ها و کاستی هایی هستند ولی از بین این اپلیکیشن ها نرم افزار Ringdroid بهترین گزینه است.

 

ما نرم افزار Ringdroid را برای آموزش انتخاب کردیم چون نسبت به سایر نرم افزارها امکانات بیشتری دارد البته نباید گول ظاهر قدیمی و ساده اش رو بخورید این نرم افزار کارش درسته. از جمله قابلیت های این نرم افزار امکان تبدیل هر آهنگ و موزیکی به رینگتون برای زنگ تلفن همراه ، زنگ نوتیفیکیشن ، زنگ sms و زنگ آلارم و … است. یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار تبدیل رینگتون به فرمت های صوتی mp3 ، wav و AAC است.

آموزش تبدیل آهنگ به رینگتون برای اندروید

خب بریم سراغ آموزش. در ابتدا شما باید نرم افزار رینگدروید Ringdroid را از لینک زیر از طریق گوگل پلی استور دانلود کنید و سپس آن را نصب کنید.

لینک نرم افزار Ringdroid (کلیک کنید)

خب در ابتدا نرم افزار Ringdroid را اجرا کنید. پس از باز کردن نرم افزار لیستی از آهنگ های موجود در تلفن همراه شما به نمایش درمی آید. برای اینکه تمام آهنگ های شما نمایش داده شود باید از قسمت بالا روی علامت سه نقطه کلیک کنید و سپس گزینه show all audio را بزنید. سپس کاری که باید بکنید این است که آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آهنگ انتخابی شما به صورت موج موجی به نمایش در می آید. در بالا و پایین موج ها قسمت های لغزنده ای وجود دارد که به سمت چپ و راست می روند به کمک آنها شما می توانید ابتدا و انتخاب رینگتون را مشخص کنید.

چگونه هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنیم؟

پس از اینکه تغییرات لازمه را روی رینگتون انام دادید برای ذخیره کردن رینگتون و استفاده از آن ، باید روی علامت فلاپی که در منوی بالایی نرم افزار وجود دارد تپ کنید ( ضربه بزنید ) سپس از قسمت Name می توانید اسم رینگتون را تعیین کنید و از قسمت Type نوع رینگتون را انتخاب کنید ( رینگتون ، آلارم ، نوتیفیکیشن و … ) در نهایت باید مشخص کنید که این رینگتون به صورت از پیش تعیین شده برای تمام مخاطبین شما باشد و یا یک مخاطب خاص.

Make Default : با انتخاب این گزینه رینگتون ساخته شده به عنوان زنگ تماس شما برای تمام مخاطبین پیش فرض گوشی شما قرار داده می شود.

Assign to Contact : با انتخاب این گزینه از شما می خواهد مخاطبی را انتخاب کنید تا رینگتون ساخته شده برای زنگ تمام آن مخاطب ثبت شود.

چگونه هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنیم؟

به یاد داشته باشید که تمام رینگتون هایی که توسط نرم افزار ringdroid می سازید در حافظه گوشی شما ذخیره می شوند. شما کدام آهنگ را برای رینگتون پیشنهاد می کنید؟؟ پیشنهاد خود را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

امیدوارم آموزش تبدیل آهنگ به رینگتون به کمک نرم افزار ringdroid در اندروید مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. برای تهیه این آموزش 4 ساعت زمان صرف شده است. پیشنهاد میکنم مقاله چگونه کش (Cache) و دیتا (Data) برنامه ها را حذف کنیم؟ را هم مطالعه کنید شاید بدردتون بخوره.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-04-09
  • 254
چگونه هر آهنگی را در اندروید به رینگتون تبدیل کنیم؟
3 (60%) 2 votes

پاسخ دهید!