چطور مخفیانه از استوری اینستاگرام دیگران اسکرین شات بگیریم؟ , اینستاگرام اسکرین شات از استوری را اطلاع میدهد چطور آن را مخفی کنیم؟ , secretly screenshot instagram stories

چطور مخفیانه از استوری اینستاگرام دیگران اسکرین شات بگیریم؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در اپدیت قبلی که منتشر کردند قابلیت نمایش آخرین بازدید کاربران را افزود که اتفاقاً خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت و ما هم در مطلبی تخت عنوان ” نمایش آخرین بازدید کاربران در اینستاگرام ” به صورت کامل تحلیل و بررسی کردیم که می توانید از لینک بالا این مطلب روهم ببینید. اما اپدیت های اینستاگرام در سال 2018 تمامی ندارد. اینستاگرام یک قابلیت جدید را در آخرین آپدیت خود افزود.

اینستاگرام اسکرین شات از استوری را اطلاع میدهد!

خب این عنوان جدیدترین قابلیتی است که اینستاگرام در آخرین اپدیت خود به بخش استوری اضافه کرده است. خب حتماً این سوال براتون پیش اومده که این قابلیت اصلا چطور کار می کنه و شخصی که استوری رو گذاشته چطور متوجه میشه که کاربران دیگر در حال اسکرین شات از استوری او هستند؟ پس با همیار تو در ادامه مطلب همراه باشید.

 

زمانی که شما وارد استوری فردی می شوید که قصد گرفتن اسکرین شات از استوری او را دارید به محض اینکه اسکرین شات را می گیرید پیغامی (نوتیفیکیشن) برای فردی که استوری را گذاشته ارسال می شود که مثلا فلان کاربر ، بدون اجازه از استوری شما اسکرین شات گرفته است. از این به بعد زمانی که شما از story کاربری اسکرین شات بگیرید یک ستاره در کنار نام شما قرار می گیرد و زمانی که در لیست بازدید کنندگان آن فرد نمایان شوید ، کاربر مورد نظر کاملا می تواند ببینید که کدوم یک از کاربران از استوری او اسکرین شات گرفته اند. از حالا به بعد اگر فردی را دیدید که ستاره ای در کنار نام او قرار دارد بدونید که از استوری شما اسکرین شات گرفته.

https://hamyarto.ir/wp-content/uploads/2018/05/secretly-screenshot-instagram-stories.png

اگر هنوز از استوری کاربری اسکرین شات نگرفتید ، زمانی که از استوری کاربری اسکرین شات بگیرید اینستاگرام پیغام اخطاری مانند تصویر زیر برای شما نمایش می دهد که به معنی این است : ” بار بعدی که از استوری کاربری اسکرین شات بگیرید ، کاربری که استوری را گذاشته از اسکرین شات شما با خبر می شود “

https://hamyarto.ir/wp-content/uploads/2018/05/secretly-screenshot-instagram-stories.png

چگونه به صورت مخفیانه از استوری ها اسکرین شات بگیریم؟

خب تا اینجا که مقدمه بود و گفتیم که که اصلاً کاربر چطور فردی که استوری را گذاشته می توجه می شود چه کسی از استوری او screenshot گرفته است. این عمل اینستاگرام برای بعضی از کاربران بسیار عذاب آوره. شاید من دوست داست داشته باشم به صورت مخفیانه از استوری یکی از دوستانم اسکرین شات بگیرم. خب در این آموزش اینستاگرام 2 روش برای دور زدن اعلام اسکرین شات به فردی که استوری رو گذاشته یاد می دهم.

روش اول :

اگر می خواهید به هر دلیلی از استوری کاربری اسکرین شات بگیرید و کاربر مورد نظر متوجه نشود تنها کافیه که ابتدا استوری را به صورت کامل ببینید سپس گوشی خود را در حالت پرواز (Flight mode) قرار دهید و سپس با خیال راحت هر چند تا اسکرین شات که خواستید می توانید بگیرید. با همین برفند ساده اینستاگرام دیگر قادر به ردیابی شما نخواهد بود. ساده اما جالب بود.

https://hamyarto.ir/wp-content/uploads/2018/05/secretly-screenshot-instagram-stories.png

روش دوم :

از طریق نسخه وب اینستاگرام اقدام کنید. مرورگر کامپیوتر یا لپ تاپ خود را باز کنید و وارد پروفایل خود در سایت اینستاگرام ( instagram.com ) شوید. حالا باید استوری فرد مورد نظر خود را پیدا کنید. سپس از طریق دکمه print screen روی صفحه کلید از استوری ، اسکرین شات بگیرید و یا از برنامه snipping استفاده کنید. با این روش ها فرد مورد نظر از اسکرین شات شما مطلع نمی شود.

https://hamyarto.ir/wp-content/uploads/2018/05/secretly-screenshot-instagram-stories.png

امیدوارم آموزش گرفتن اسکرین شات مخفیانه از استوری اینستاگرام مورد استفاده شما قرار گرفته باشد و تجربیات خود را نیز با ما در میان بگذارید. شاید شما راهی بلد باشید که ما از آن بی اطلاع باشیم.

 

بیشتر بدانید :

1. آموزش قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

2. آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس پروفایل

 

چطور مخفیانه از استوری اینستاگرام دیگران اسکرین شات بگیریم؟
4 (80%) 1 vote

,,,,,,,,,
میلاد شیرزاد هستم. لیسانسم رو در رشته مهندسی شیمی گرایش نفت ، گاز و پتروشیمی گرفتم. من و اینترنت تقریبا از سال 88 باهم آشنا شدیم!! ولی از سال 92 وارد دنیای اینترنت و وبگردی به صورت حرفه ای شدم. از همون روزهای اول عاشق یادگیری و آموزش دادن به دوستانم بودم و آرزوم داشتن سایتی برای آموزش دادن بود. بالاخره در سال 95 به آرزوم رسیدم و سایت همیار تو رو ساختم. یک مرجع کامل از آموزش های کاربردی در اینترنت.
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال تلگرام همیار تو
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید!