خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

چگونه مشکل ریپورت تلگرام را حل کنیم ؟

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

خروج از ریپورت تلگرام

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که کارتان جوری می باشد که مجبور به پیام دادن به افراد ناشناس هستید حتما لااقل یک بار طعم ریپورت تلگرام را چشیده اید. این بسیار آزار دهنده است که از شخصی ناشناس پیامی را دیافت کنید که یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد و یا ایجاد مزاحمت که در این حالت شما می توانید در pv شخص مورد نظر و از طریق گزینه spam که برای شما به نمایش درآمد است این ایجاد مزاحمت را به پشتیبانی تلگرام اطلاع دهد.

توجه کنید زمانی که فرد ناشناس به شما پیام دهد گزینه spam به نمایش در می آید و اگر شما برای اولین بار به او پیام دهید این گزینه برای طرف مقابل به نمایش در می آید و می تواند اسپم بودن پیام شما را به تلگرام اطلاع دهد در صورتی که بیش از 6 درخواست از طرف کاربران مبنی بر اسپم بودن پیام های شما برای مدیران تلگرام ارسال شود به طور حتم شما اسپم خواهید شد.

 

ربات رفع ریپورت تلگرام

اسپم شدن در تلگرام به این معناست که شما از طرف مدیران تلگرام به عنوان یک اسپمر شناخته شده اید و جریمه شده و برای مدتی ( برای بار اول معمولا یک هفته ) دیگر قادر به ارسال پیام به افراد ناشناس که شماره آنها در گوشیتان ذخیره نیست نمی باشید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که کارتان جوری می باشد که مجبور به پیام دادن به افراد ناشناس هستید حتما لااقل یک بار طعم ریپورت تلگرام را چشیده اید. این بسیار آزار دهنده است که از شخصی ناشناس پیامی را دریافت کنید که یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد و یا ایجاد مزاحمت که در این حالت شما می توانید در pv شخص مورد نظر و از طریق گزینه spam که برای شما به نمایش درآمد است.

 

این ایجاد مزاحمت را به پشتیبانی تلگرام اطلاع دهد. توجه کنید زمانی که فرد ناشناس به شما پیام دهد گزینه spam به نمایش در می آید و اگر شما برای اولین بار به او پیام دهید این گزینه برای طرف مقابل به نمایش در می آید و می تواند اسپم بودن پیام شما را به تلگرام اطلاع دهد در صورتی که بیش از 6 درخواست از طرف کاربران مبنی بر اسپم بودن پیام های شما برای مدیران تلگرام ارسال شود به طور حتم شما اسپم خواهید شد.

آموزش رفع ریپورت تلگرام با ربات Spambot

1- خب در ابتدا شما باید وارد ربات اسپم بوت Spambot@ شوید. برای این کار می توانید از طریق لینک زیر وارد ربات شوید.

ربات Spam Bot

2- در مرحله دوم باید ربات را استارت کنید پس روی Start کلیک کنید. اگر شما در تلگرام ریپوت شده باشید پیامی مانند تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید. در این مرحله اگر می خواهید اکانت شما از ریپورت تلگرام خارج شوید باید روی گزینه ” اشتباه کردم،لطفا اکانتم را آزاد کنید ” کلیک کنید.

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

3- در مرحله سوم ربات اسپم بوت از شما می خواهد که اگر فکر می کنید اشتباهاً توسط تلگرام به عنوان اسپمر شناخته شده اید و ریپورت شده اید نارضایتی خود را اعلام کنید. پس باید روی ” بله ” کلیک کنید

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

4- در این مرحله ، ربات اسپم بوت از شما می خواهد که تایید کنید هیچ وقت به افراد ناشناس تبلیغات آزار دهنده و شوک آور و به صورت ترویجی ارسال نکرده اید که بهتر است روی گزینه ” خیر، هرگز اینکار را انجام نداده ام ” کلیک کنید.

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

5- در مرحله پنجم ربات ابراز تاسف می کند و می گوید دلیل قانع کننده ای بیاورید که ریپورت شدن شما به اشتباه صورت گرفته است. برای راحتی کار شما ما متنی را تهیه کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید البته شما می توانید مانند تصویر زیر ، خودتان دلیل واقعی اسپم شدن خود را بنویسید.

اکانت من به اشتباه هنگام ارسال پیام به افراد ناشناس دچار محدودیت شده است و من مطمئن هستم که پیام اسپم یا تبلیغاتی برای هیچ شخصی ارسال نکرده ام. لطفا محدودیت اکانت مرا بردارید.

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

6- در این مرحله ربات به خاطر بیان کردن علت ریپورت شدن ، از شما تشکر می کند که این موضوع در تیم پشتیبانی تلگرام بررسی می شود و در صورتی که دلیل شما صحیح و قانع کننده باشد بزودی مشکل ریپورت اکانت تلگرام شما را رفع می کند.

7- پس در این مرحله دیگر شما باید منتظر پیام ربات باشید. البته شما می توانید چند روز دیگر دوباره ربات را start کنید و در صورتی که با پیام زیر مواجه شدید ، نشان از خروج از ریپورت تلگرام می باشد. در غیر این صورت ممکن است تاریخی اعلام شود که در آن زمان محدودیت اکانت شما برداشته شود.

آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

امیدوارم آموزش خروج از ریپورت تلگرام با ربات spam bot مورد رضایت شما قرار گرفته باشد برای این آموزش 5 ساعت زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-01-29
  • 809
آموزش جدید خروج از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot
3 (60%) 5 votes

پاسخ دهید!