دانلود نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام

آموزش نرم افزار مدیریت کانال تلگرام

ورژن 3 – نسخه ویندوز

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام

در مطلب قبلی که در مورد مدیریت حرفه ای کانال تلگرام برای شما تهیه کرده بودیم به شما آموزش دادم که چگونه قسمت های مختلف کانال تلگرام را یاد بگیرید مثلا چطور فردی را به کانال اضافه و یا از کانال حذف کنید اما موضوع این مقاله کاملا فرق می کند. با رشد فضای مجازی و استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام بحث کسب درآمد از کانال های تلگرام بسیار داغ شده است. امروزه کانال های تلگرام جایگاه خود را در بین کاربران تلگرام کسب کرده اند و تقریباً همه افراد با مفهوم کانال به خوبی آشنایی دارند. مدیر کانال می تواند با مدیریت و کنترل کانال با سایر اعضا به صورت یک طرفه ارتباط برقرار کند.

 

اما مدیریت کانال تگرام کار سختی می باشد مخصوصاً اگر شما بخواهید از طریق موبایل کانال خود را مدیریت کنید.اما بحث حائز اهمیت نحوه مدیریت کانال تلگرام و جلوگیری از ریزش اعضا کانال می باشد. امروز برای شما نرم افزار مدیریت کانال تلگرام را آماده کردیم که به سادگی و از طریق کامپیوتر می توانید کانال خود را مدیریت کنید. در ادامه برخی از ویژگی های مهم نرم افزار مدیریت کانال تلگرام ( Telegram Channel Manager ) را با هم بررسی می کنیم.

 

نرم افزار مدیریت کانال تلگرام

– امکان ارسال کردن دکمه شیشه ای ( URL buttons )

– امکان ارسال کردن پست به کانال ، گروه و شخص

– امکان ارسال همزمان به بینهایت گروه شخص و کانال تلگرام

– امکان ارسال هایپر لینک ( لیندار کردن متن در تلگرام )

– امکان ارسال متن استایل دار ( bold , italic , hyperlinks )

– امکان ارسال کردن فایل ( عکس , فیلم , آهنگ )

– امکان ارسال کردن آهنگ با قابلیت ویرایش نام خواننده و اسم موزیک

– امکان ارسال کردن تگ های HTML و ارسال Markdown

– امکان مدیریت همزمان چند ربات در تب های مختلف

– امکان بکاپ گیری اتوماتیک از پیام ها

ارسال پیام ها از طریق ربات اختصاصی که توسط خود شما ساخته می شود – ( در ورژن قبل ارسال از طریق ربات خود نرم افزار ارسال می شد که نام ربات روی پیام ها می ماند )

– ارسال بی صدا پیام ها ( Silent )

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام

آموزش ساختن ربات تلگرام

خب شما باید اول ربات اختصاصی خود را بسازید و سپس به نرم افزار معرفی کنید. خب حالا میریم سراغ ساختن ربات تلگرام.

مرحله یک : ابتدا وارد ربات رسمی تلگرام به نشانی BotFather@ شوید.

مرحله دوم : حالا ربات را استارت کنید و دستور newbot/ را ارسال کنید.

مرحله سوم : بعد از ارسال دستور ربات تلگرام از شما می خواهد که نام ربات را ارسال کنید. نام ربات به دلخواه شما مشخص می شود پس شما می توانید هر نامی را انتخاب کنید.

مرحله چهارم : حالا نوبت به ارسال نام کاربری ربات می شود. برای انتخاب نام کاربری باید به دو نکته توجه کنید : نام کاربری باید منحصربه فرد باشد یعنی قبلا کسی آن را انتخاب نکرده باشد. همچنین آخر نام کاربری به bot ختم شود مانند : hamyarto_ir_bot

مرحله پنجم : خب اگر مراحل را درست طی کرده باشید با پیغام زیر رو به رو می شود که به معنای این است که ربات شما با موفقیت ساخته شده است.

Done! Congratulations on your new bot

همچنین توکن (token) ربات هم برای شما ارسال می شود. نمونه توکن یک ربات:

498285295:AAGO1uc–fJnCklpZAlP9jEUbie11dEL6gk

خب حالا رباتی که ساختیم رو باید به کانال خود به عنوان مدیر اضافه کنیم.

آموزش افزودن ربات به کانال تلگرام

برای اضافه کردن ربات به کانال ، ابتدا وارد کانال خود شویم سپس روی نام کانال ضربه بزنید حالا از قسمت بالا روی علامت سه نقطه کلیک کرده و گزینه Manage channel را انتخاب کنید.حالا در صفحه Manage channel گزینه Administrators را انتخاب کنید. حالا باید گزینه Add administrator را انتخاب کنید.

حالا باید روی علامت ذره بین از قسمت بالا کلیک کنید و در کادر مورد نظر username ربات را وارد کنید مانند : hamyarto_ir_bot@ و سپس روی ربات کلیک کنید تا با عنوان مدیر کانال اضافه شود.

آموزش نرم افزار مدیریت کانال تلگرام

خب در ابتدا فایل نرم افزار را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید. در پوشه نرم افزار دنبال فایلی با عنوان FormattedText بگردید و روی آن دابل کلیک کنید تا نرم افزار باز شود.

توجه کنید اگر در هنگام اجرای برنامه با ارور رو به رو شدید باید آخرین نسخه نرم افزار Microsoft .NET Framework را نصب کنید که میتوانید از این لینک استفاده کنید.

خب حالا وارد ربات BotFather می شویم و توکن (token) ربات ساخته شده را کپی میکنیم و در قسمت identification ( تعیین هویت ) نرم افزار مدیریت کانال وارد کنید.

این مرحله مهم می باشد : حالا باید یوزرنیم ( username ) کانال یا گروه و یا شخصی که میخواهیم پیام برای او ارسال شوید را از قسمت Chats وارد کرده و روی Add کلیک کنیم.

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام

سپس از قسمت Chats باید کانال یا گروه یا فرد مورد نظر انتخاب کنید تا پیام برای آن ارسال شود ( البته قابلیت انتخاب همزمان را هم را دارد یعنی شما می توانید همزمان کانل و گروه مورد نظر را انتخاب کنید.

آموزش ارسال پیام به گروه یا شخص خاص : برای این کار شما باید از قسمت Groups And Persons بر روی دکمه Start checking کلیک کنید تا پیام هایی که برای ربات ارسال شده است را دریافت کند به محض اینکه فردی رباتی که ساختید را استارت یا به گروه خود اضافه کند به لیست چت ها اضافه می شود که می توانید آنها را به صورت تکی یا گروهی انتخاب کنید و برای آنها پیام ارسال کنید پس از اضافه شدن گروه ها و یا اشخاص روی Stop checking کلیک کنید تا چک کردن برای اضافه شدن گروه و شخص متوقف شود.

خب کار تمام است و یه سری توضیحات هم توی تصویر زیر براتون داده ام.

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام

گزینه های استایل دهی به متن :

تلگرام برای قالب بندی متن ها در گروه ها و کانال های خود از دو روش HTML style و همچنین Markdown style استفاده می کند که نرم افزار مدیریت کانال تلگرام قابلیت استفاده از هر دو را دارید که در پایین قسمتی از این نحوه استایل دهی را نشان می دهیم.

استایل Markdown :

*bold text*

_italic text_

[ نرم افزار مدیریت کانال تلگرام ](URL)

`inline fixed-width code`

“`pre-formatted fixed-width code block“`

استایل HTML :

<b>bold</b>, <strong> نرم افزار مدیریت کانال تلگرام </strong>
<i>italic</i>, <em>italic</em>
<a href=’http://introducing.ir/’>نرم افزار مدیریت کانال تلگرام</a>
<code>inline fixed-width code</code>
<pre>pre-formatted fixed-width code block</pre>

 

خب امیدوارم از این نرم افزار و آموزش های تهیه شده رضایت داشته باشید برای تهیه این آموزش 10 ساعت زمان مفید صرف شده است.

باکس دانلود
  • نام فایل : نرم افزار مدیریت گروه و کانال تلگرام
قبلی »
بعدی »
  • 2018-03-11
  • 703
دانلود رایگان نرم افزار مدیریت کانال و گروه تلگرام + آموزش
5 (100%) 1 vote

پاسخ دهید!