حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید

آموزش حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام

اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که در شبکه اجتماعی تلگرام گروه یا سوپر گروه ایجاد کرده اید ، روزانه هزاران پیام در این سوپر گروه ها ارسال می شود. حالا ممکن است به دلایلی تمایل داشته باشید که این پیام ها را از سوپر گروه خود حذف کنید. اما پاک کردن تک تک این پیام ها کاری بسیار سخت و زجر آور است مخصوصاً اگر روزانه هزاران پیام ارسال بشود. در این مقاله از سایت همیار تو به شما به سادگی ، نحوه حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید را آموزش می دهیم.

 

پاکسازی گروه تلگرام

خب این روشی که امروز می خواهیم به شما آموزش دهیم در نسخه اصلی تلگرام امکان پذیر نیست و از طریق نسخه های ویرایش شده این مسنجر امکان پذیر است. خب ما برای این آموزش برنامه میهن گرام را پیشنهاد میکیم که می توانید آخرین نسخه آن را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه میهن گرام

به این نکته توجه کنید که حتما گروه شما باید سوپر گروه باشد و شما ادمین و سازنده آن سوپر گروه باشید.

روش حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام

ابتدا باید وارد برنامه میهن گرام شوید و سپس از وارد گروه مورد نظر خود شوید و از قسمت بالا سمت راست روی علامت سه نقطه ( مانند تصویر زیر ) کلیک کنید.

حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید

پس از باز شدن منو مورد نظر مانند تصویر روی گزینه ( حذف گروهی پیام ها ) کلیک کنید.

حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید

حالا پیامی برای شما نمایش داده می شود که باید با آن موافقت کنید و روی ( باشه ) کلیک کنید.

حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید

خب همان طور مشاهده میکنید توی متن پیام قبلی از شما خواسته پیام اول و آخر را انتخاب کنید تا پیام های ما بین آنها حذف شود. حالا شما باید پیام آخر را انتخاب کنید و سپس پیامی که قصد دارید تا آنجا پیام ها پاک شوند را انتخاب کنید و در نهایت روی گزینه ( باشه ) کلیک کنید.

پاکسازی گروه تلگرام , حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید , Telegram supergroup Delete Message , حذف پیام در گروه توسط مدیر , نحوه حذف پیام در گروه تلگرام توسط مدیر , پاك كردن مطالب در گروه تلگرام توسط مدیر , آموزش حذف کردن پیام ها در سوپر گروه تلگرام

به همین راحتی تمام پیام های سوپر گروه شما حذف می شوند.

حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید

توجه کنید که بعد از انتخاب پیام اول دیگر نباید از گروه خارج شوید و یا کار دیگری بکنید . فقط باید پیام دومی که می خواهید پیام های ما بین آنها حذف شود را انتخاب کنید. امیدوارم آموزش حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام مورد رضایت شما باشد.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-01-16
  • 1282
حذف کردن تمام پیام ها در سوپر گروه تلگرام اندروید + تصویر
2.5 (50%) 2 votes

پاسخ دهید!