آموزش رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام

آموزش رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام

اگر شما هم از کاربران حرفه ای اینستاگرام باشید حتماً به با مشکل ” verify your account ” رو به رو شده اید خب در ابتدا بهتر است که علت یابی کنیم که ببینیم ریشه این مشکل از کجاست؟ زمانی که شما می خواهید به تازگی حساب کاربری خود را نصب کنید ، اینستاگرام دو راه برای نصب در جلوی پای شما می گذارد ، نصب از طریق ایمیل و نصب از طریق شماره موبایل. اگر شما نصب اینستاگرام را از طریق ایمیل انجام دهید اکانت شما به خوبی نصب و راه اندازی می شود اما ، سیاست اینستاگرام بر این است که شما حتماً در اکانت اینستاگرام شماره موبایل خود را وارد کنید.

 

پس از نصب اکانت از طریق ایمیل تا زمانی که شما تغییری در اکانت اینستاگرام خود ایجاد نکنید مشکلی پیش نمی آید. اما زمانی که اقدام به لایک و فالو کردن دیگران کنید و یا لینکی اضافه کنید و یا پستی ارسال کنید پیغامی مبنی بر verify your account برای شما ارسال می شود که از شما می خواهد شماره موبایل خود را وارد و تایید کنید.

 

رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام

خب در ابتدا باید شماره موبایل خود را وارد کنید توجه کنید شماره موبایل را باید همراه با کد کشور وارد کنید یعنی شماره موبایل را به صورت 989351234567 وارد کنید یعنی به جای 0 باید 98 را اضافه کنید. پس از وارد کردن شماره موبایل روی گزینه Submit کلیک کنید.

آموزش رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام

در مرحله بعد باید کد شش رقمی که برای شما ارسال می شود را در کادر وارد کنید سپس روی گزینه Verify Account کلیک کنید تا اکانت شما دوباره فعال شود ( اگر بعد از گذشت 5 دقیقه کد برای شما ارسال نشد روی گزینه Go back کلیک کنید تا به مرحله قبل برگردید و دوباره شماره موبایل خود را وارد و روی گزینه Submit کلیک کنید. )

آموزش رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام

به این نکته هم توجه کنید بعضی مواقع بعضی افراد دوست دارند که اکانت اینستاگرامشان از منظر دوستانشان مخفی باشد این کار با پاک کردن شماره موبایل از اینستاگرام میسر است. برای این کار پس از فعال سازی حساب کاربری خود به قسمت Edit Profile رفته و شماره موبایل خود را پاک کنید. ولی ممکن است بعد از مدتی دوباره پنجره Verify Your Account برای شما نمایان شود.

امیدوارم از آموزش رفع مشکل Verify Your Account در اینستاگرام راضی باشید. برای این آموزش 1 ساعت و 30 دقیقه زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-02-05
  • 461
چگونه ارور Verify Your Account در اینستاگرام را حل کنیم ؟
4 (80%) 1 vote

پاسخ دهید!