آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

چگونه واتس آپ را روی کامپیوتر نصب کنیم؟

شبکه اجتماعی واتس آپ یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین پیام رسان هایی است که برای اندروید ، آیفون ، مک و بتازگی برای دسکتاپ ( ویندوز ) منتشر شده است. واتساپ در ایران بسیار پر طرفدار بود اما با وجود تلگرام و قابلیت هایی که ارائه داد به سرعت بر مخاطبین تلگرام افزوده شد اما این به معنی محبوب نبودن واتسآپ نیست. شبکه اجتماعی با رابط کاربری ساده اکنون به قابلیت رمزنگاری پیام ها ، تصاویر ، ویس ها و ویدئو ها مجهز شده است.

 

تا قبل از این کاربران شبکه اجتماعی مجبور بودند که ابتدا نرم افزار بلواستکس Blue stacks را نصب کنند و سپس نسخه اندروید نرم افزار واتس آپ را روی نرم افزار بلواستکس نصب کنند و سپس آن را اجرا کنند. اما شاید یکی از مهمترین قابلیت هایی که برای کاربران بود امکان نصب کردن واتس آپ روی کامپیوتر ( دسکتاپ ) می باشد.

 

نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

1 – خب در ابتدا شما باید نرم افزار واتس آپ نسخه ویندوز را از طریق لینک های زیر دانلود کنید فقط توجه کنید متناسب با نسخه کامپیوتر خود نرم افزار را دانلود کنید یعنی باید بدونید ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ شما از نسخه 32 بیتی استفاده می کند و یا نسخه 64 بیتی. برای همین در پایین لینک آموزش تشخیص ویندوز 32 یا 64 بیتی را برای شما قرار داده ام.

دانلود نرم افزار Whatsapp Desktop

آموزش تشخیص ویندوز 32 یا 64 بیتی

2 – خب پس از دانلود نرم افزار واتس آپ باید آن را اجرا کنید. پس از اجرا تصویری مانند شکل زیر نمایش داده می شود.

آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

3 – در مرحله باید واتس آپ روی گوشی خود را باز کنید. سپس به سربرگ Chats ( پیام ها ) مراجعه کنید حالا باید روی منوی گوشی یا همان علامت سه نقطه کلیک کنید.

آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

4 – در منوی باز شده از بین گزینه ها ، گزینه whatsapp web ( واتساپ وب ) را انتخاب کنید.

آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر بدون بلواستکس

5 – خب بعد دوربین گوشی موبایل شما باز می شود و شما باید بارکد QR که در کامپیوتر برای شما باز شده است را اسکن کنید یعنی دوربین گوشی را روی صفحه نمایش کامپیوتر یا لپ تاپ تان بگیرید تا بار کد اسکن شود.

دیگر کار تمام است و واتس آپ روی کامپیوتر شما نصب می شود . در آخر هم اگر می خواهید به مخاطبینی که روی گوشی هستند از طریق کامپیوتر دسترسی پیدا کنید کافی است از منوی بالا روی whatsapp کلیک کنید و سپس New Chat را انتخاب کنید.

 

امیدوارم آموزش نصب واتس آپ روی کامپیوتر مورد رضایت شما قرار گرفته باشد. برای این آموزش 6 ساعت زمان صرف شده است.

قبلی »
بعدی »
  • 2018-01-21
  • 973
چگونه واتس آپ را روی کامپیوتر نصب کنیم Whatsapp Desktop
3 (60%) 2 votes

پاسخ دهید!